Tere tulemast Meriton heaoluspaasse!

Meie wellness spa hoolitsuste valikust leiad nii massaaže kui erinevaid näo- ja kehahoolitsusi, et tunneksid end suurepäraselt ja puhanuna. 
Oleme avatud iga päev kella 9.00-20.00. Aja broneerimiseks helista  +372 6288 120 või  saada kiri wellness.meriton.tallinn@parkinn.com 

Meriton spordiklubi liikmetele on heaoluspaa teenused -10% soodsamad

Massaažid

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž hõlmab kogu keha lihaskonna masseerimist. Massöör keskendub algselt seljale ja kaelale. Seejärel jalgadele, käsivartele, kätele ning labajalgadele. Massaaž lõppeb lõõgastava peamassaažiga.

Massaaž laavakividega

Laavakivimassaaži ajal kasutab massöör soojasid laavakivisid, millega tehakse lõõgastav keha üldmassaaž. Laavakividel on võime hoida pikaajaliselt soojust, mis tungib sügavale ja rahustab pinges ning ülekoormatud lihaseid.

Selja ja õlavöötme massaaž

Ideaalne massaaž peale pikka tööpäeva. Massaaž on suunatud sinu ülakehale ja alaseljale, aitab vähendada pingeid kaelas ja õlgades. Massaaž aitab sul taastada ning lõdvestada lihaseid peale pikka laua taga istumist või sundasendis olekut.

Tai õlimassaaž

Kombinatsioon venitustest, intensiivsest lihaste stimulatsioonist, rütmilisest massaažist ning rulltehnikast. Hoolitsus sobib ideaalselt inimestele, kes eelistavad pisut intensiivsemat massaaži.

Tai selja ja kaela massaaž

Hoolitsuse peamine fookus on seljal ning kaelal. See on ideaalne massaaž istuva tööga või tihti sundasendis olevatele inimestele. Massöör kasutab soojasid ürtidega täidetud kotikesi kaela masseerimiseks, mis aitavad läbi kuumuse ja stimulatsiooni lihaseid lõõgastada.

Tai peamassaaž

Tai peamassaaž on ideaalne hoolitsus inimestele, kes kannatavad sageli migreenivalusid. Hoolitsus aitab vabaneda pingest lihastes, peas, näos ja kaelas.

Tai jalamassaaž

Hoolitsus baseerub refleksoloogia põhimõtetel kattes keha alaosa. Massaaž sisaldab ka venitusi, mis aitavad avada “Sen” energiat.

Näohoolitsused

Mini näohoolitsus

Hoolitusus on parim lahendus kiire elustiiliga inimestele. Hoolitsus sisaldab sügavpuhastust, intensiivset massaaži ning vastavalt näonahatüübile kohandatud maski.

Intensiivselt niisutav näohoolitsus

Tõeliselt võimas näohoolistus, mis tõstab näonaha niiskustaset 34% ning ligi 80% klientidest väidavad, et nende näonahk näeb peale hoolitsust tunduvalt noorem välja. Terapeut valib välja vastavalt näonahatüübile sobivad kõrgkvaliteetsed tooted ning kasutab ka Ultrasonic näopuhastajat, mis aitab toodetel näonahka paremini imenduda.

Vitamiin C näohoolitsus

Vitamiin C on antioksüdant, mis aitab värskendada nahka peale päikesekahjustusi ning omab puhastavat toimet. Vitamiin C aitab ka suurepäraselt vähendada aknet ning mustpeasid. Ultrasonic näopuhastaja aitab näokreemidel ja seerumitel paremini imenduda.

Puhastav näohoolitsus rasusele nahale

Terapeut valib vastavalt näonahale välja sobivad tooted, mis puhastavad näonaha, kaela ning dekoltee. Lisaks poore avavale aurule kaetakse näole ka kooriv mask. Hoolitsuse lõpus teeb terapeut veel täiendava näomaski vastavalt näonaha tüübile ning rahustava näomassaaži.

Näohoolitsus õrnale nahale

Hoolitsuse käigus kasutab kosmeetik õrnasid ning lõhnavabasid tooteid, mis sobivad ideaalselt vastavale nahatüübile. Kui teil on mõni diagnoositav nahaprobleem nagu ekseem, psoriaas või rosaatsea siis soovitame teil sellest kosmeetikule teada anda.

Vananemisvastane näohoolitsus

Hoolitsus on mõeldud spetsiifiliselt kortsude ning lõtvuva naha ühtlustamiseks. Kosmeetik kasutab erinevaid maske ning näohoolitsus tehnikaid pidades silmas ka kliendi näonahatüüpi. Ultrasonic puhastaja aitab paremini toota nahas kollageeni, mis on parim vananemisvastane aine.

Kehahoolitsused

Lõõgastav kehahoolitsus

Protseduur sisaldab kehakoorimist ning kehamaski, mille toimimise ajal teeb terapeut indiapärast peamassaaži. Iga kehahoolitsuse lõpus tehakse ka klassikaline aroomimassaaž, aitab läbi hingamise ja stimulatsiooni kogu kehal sügavalt lõõgastuda.

Pingeid maandava toimega kehamähis

Hoolitsus algab meresoola koorijaga, mis aitab paremini protseduuri ajal kasutatavatel toodetel nahka imenduda. Terapeut kasutab erinevaid õlisid, mis masseeritakse nahka nii käte kui ka kehaharjaga, mis on hea moodus vereringe parandamiseks. Protseduuri lõpus katab terapeut keha teie nahatüübile sobiva maskiga ning kehamähisega. Iga kehahoolitsuse lõpus tehakse ka klassikaline aroomimassaaž, aitab läbi hingamise ja stimulatsiooni kogu kehal sügavalt lõõgastuda.

Parafiini teraapia (käed ja jalad)

Parafiini teraapia aitab parandada vereringlust, vabastab lihastest pinged ning parandab liigeste liikuvust. Parafiin aitab vältida kätes ning jalgades lihaskrampe, põletikke ja nikastusi ning parandada naha niiskustaset muutes käed ja jalad erakordselt pehmeks.

Kulmude korrigeerimine ja värvimine

Kosmeetik parandab kulmu kuju vastavalt näokujuga ja aitab valida sobiva kulmuvärvi, mis sobib kliendi nahatooni ning juustega kõige paremini.

Käte ja jalgade hoolitsused

Hoolitsuste tulemuseks on kerged ja kaunid jalad ning näed. Tunnete end ilusana ning hoolitsetuna.

 

 

 

Massaažide hinnakiri:  
Klassikaline massaaž 50 min / 75 min 49€ / 69€
Aroomimassaaž 50 min / 75 min 52€ / 72€
Massaaž laavakividega 50 min / 75 min 59€ / 77€
Selja ja õlavöötme massaaž 30 min 35€
Tai õlimassaaž 50 min / 75 min 60€ / 77€
Tai turja- ja seljamassaaž 45 min 45€ 
Tai peamassaaž 30 min 30€
Tai jalamassaaž 30 min 42€
 
Näohoolitsuste hinnakiri:  
Mini näohoolitsus 30 min 35€
Intensiivselt niisutav näohoolitsus 55 min 65€
Vitamiin C näohoolitsus 55 min 65€
Puhastav näohoolitsus rasusele nahale 55 min 65€
Näohoolitsus õrnale nahale 55 min 65€
Vananemisvastane näohoolitsus 55 min 65€
Kulmude korrigeerimine ja värvimine 30 min 25€

 

Kehahoolitsuste hinnakiri:  
Lõõgastav kehahoolitsus 75 min 69€
Pingeid maandava toimega kehamähis 90 min 79€

 

Käte ja jalgade hoolitsuste hinnakiri:  
Parafiini teraapia käed / jalad 30 min / 30 min 19€ /19€
Klassikaline maniküür( sisaldab ühevärvilist küünelakki)  40min/35€
Spa deluxe maniküür koos niisutava parafini maskiga(sisaldab ühevärvilist küünelakki)  60min/50€
Klassikaline pediküür (sisaldab ühevärvilist küünelakki)  60min/45€
Spa delux pediküür ( sisaldab ühevärvilist küünelakki)  80min/60€
Spa deluxe pediküür koos niisutava parafini maskiga with moisturizing paraffin mask ( sisaldav ühevärvilist küünelakki)  60min/50€